W obronie demokracji – przemówienie profesora Stefana Pastuszki
5 kwietnia 2017
Sandomierskie śniadanie wielkanocne
10 kwietnia 2017

Turystyka wiejska w najlepszym wydaniu przez weekend na Agrotravel

W Targach Kielce trwają jedne z najbardziej lubianych targów – AGROTRAVEL  to jedyna w swoim rodzaju, wyspecjalizowana pod kątem produktu turystyki wiejskiej impreza wystawiennicza.  W uroczystym otwarciu targów wzięli udział m.in: prezes PSL w regionie  Adam Jarubas, europoseł  Czesław Siekierski, prezes Zarządu Powiatowego PSL w Kielcach Piotr Żołądek.

 


Bogactwo folkowych strojów, najcenniejsze smaki regionów, a do tego taniec i śpiew – to przepis na wyjątkowe wydarzenie dedykowane wszystkim miłośnikom polskiej wsi. IX Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL trwają  od 7 do 9 kwietnia 2017 roku w Targach Kielce. Podczas wystawy zaplanowano konferencję naukową „Turystyka prozdrowotna na obszarach wiejskich” oraz cykl ciekawych, bezpłatnych warsztatów.

Wydarzenie, co roku jest platformą do spotkań nowych przedsiębiorców z potencjalnymi, biznesowi partnerami. Tutaj, co roku nawiązywane są biznesowe relacje, których wynikiem jest rozwój markowych i sieciowych produktów turystyki wiejskiej. Impreza co roku przyciąga do Targów Kielce blisko 20 000 zwiedzających.

PROGRAM TARGÓW