Jubileusz wielkiego patrioty Mieczysława Kasińskiego – Video
1 grudnia 2016
Ewelina Bień Menadżerem Roku 2016
5 grudnia 2016

Święto górnicze w Cementowni Ożarów

W sali konferencyjnej budynku Grupy Ożarów SA odbyła się biesiada górnicza, tradycyjna karczma piwna, Barbórka 2016. Posła na Sejm Kazimierza Kotowskiego reprezentował dyrektor jego biura, Robert Sobieraj.

– Składam życzenia wszystkim górnikom, pracownikom Grupy Ożarów – powiedział w imieniu posła Kazimierza Kotowskiego, Robert Sobieraj. – Niech ten wyjątkowy dzień będzie okazją do zasłużonego święta, niech upływa w atmosferze radości i życzliwości. Praca górnika to wielkie wyzwanie, z którym może się zmierzyć człowiek silny, pracowity i obowiązkowy. Wszyscy darzymy górników wielką estymą i wielką serdecznością. Niech Święta Barbara błogosławi każdemu w dniu waszej pracy. Niech czuwa nad waszym rodzinami, byście cieszyli się wszelkim zdrowiem i pomyślnością.

Robert Sobieraj podziękował za zaproszenie na uroczystość. Przypomniał, że poseł zawsze starał się uczestniczyć w święcie górniczym. Dzisiaj nie mógł przybyć, bo zatrzymały go obowiązki posła RP.

Z okazji górniczego święta minister energetyki i dyrektor generalny Grupy Ożarów SA nadali kilku pracownikom stopnie górnicze, przyznali kordziki i szpady.
Dyrektor generalny, prezes Andrzej Ptak podziękował wszystkim pracownikom za pracę, zaangażowanie, aktywność w czasie mijającego roku.

Życzenia do pracowników skierowali: starosta opatowski Bogusław Włodarczyk, burmistrz Ożarowa Marcin Majcher. Robert Sobieraj, dyrektor biura posła Kazimierza Kotowskiego, Patrick Creagh, dyrektor do spraw betonu na Polskę, Sebastian Prędki z Nitroeg Serwis, spółki córki KGHM.