Spotkanie sołtysów powiatu kieleckiego
2 listopada 2016
Rolnik Roku 2016 – rozstrzygnięto plebiscyt
7 listopada 2016

Przedsiębiorcy z Ożarowa świętowali jubileusz

Stowarzyszenie Prywatnych Przedsiębiorców Inicjatywa z Ożarowa obchodziło jubileusz 15-lecia. Gratulacje i życzenia w imieniu posła Kazimierza Kotowskiego złożył dyrektor jego biura, Robert Sobieraj.

– Z okazji 15. rocznicy działalności składam wam najserdeczniejsze życzenia – powiedział Robert Sobieraj w imieniu posła Kazimierza Kotowskiego. – To, co robicie, w swoich środowiskach, jest bardzo potrzebne. Wiem, jak trudna i odpowiedzialna jest wasza praca, bo sam przez blisko 15 lat zajmowałem się przedsiębiorczością. Życzę, by wasze pomysły były realizowane.

Prezes Anna Stoltz podczas powitania wszystkich zaproszonych gości przypomniała, że obecnie stowarzyszenie skupia 20 przedsiębiorców. Są już złożone kolejne cztery deklaracje kolegów.  Stowarzyszenie organizuje dla swoich członków szkolenia, kursy BHP, co znacznie obniża koszty zajęć. Największym jego sukcesem jest innowacyjność, rozwój i stałe włączanie się w rozwój firm.

Za wkład i współpracę w rozwój stowarzyszenia specjalne grawertony z rąk prezes Anny Stoltz otrzymali: poseł Kazimierz Kotowski, które odebrał dyrektor jego biura Robert Sobieraj, starosta Bogusław Włodarczyk, burmistrz Ożarowa Marcin Majcher, dyrektor Izby Rzemieślników i Przedsiębiorców w Kielcach, Piotr Prędota, pierwszy prezes stowarzyszenia Adam Winiarczyk, wiceburmistrz Ożarowa Paweł Rędziak. Symboliczne, pamiątkowe gwoździe do pamiątkowej tablicy ze swymi nazwiskami wbili zaproszeni goście i członkowie stowarzyszenia.